För någon vecka sedan så av okänd orsak försvann menyraden i taskmgr.exe (Aktivitetshanteraren) så den har bara listan över processer kvar, man kan alltså inte kolla nätvärksaktivitet, program, dumpfiler etc. För att stängs skiten trycker man av okänd orsak esc och ingen menyrad finns heller.
Hur återställer man så att fält och menyrad åter finns med. Kan det vara ett processträd jag råkat avsluta som ställer till det?
Haha fyfan vad man skäms, det funka fint! Jag trodde jag råkat göra något med inställningarna när jag försökte blockera en annan process som ville updatera min program.
Flashback finansieras genom donationer från våra medlemmar och besökare. Det är med hjälp av dig vi kan fortsätta erbjuda en fri samhällsdebatt. Tack för ditt stöd!