Citat:
Ursprungligen postat av Madeleine
Visar på Hurtans dåliga omdöme!
Victor är född 87 dvs han är 22 år, hon är född 75 dvs 34 år...man måste var bra korkad om man håller på som hon mitt under pågående vårdnadstvist!
Hon är inte bara korkad, hon är så egotrippad att klockorna stannar. Det enda som räknas är HON själv och hur mycket pengar hon kan suga ut från Ulf så att hon kan leva livet igen och dricka champagne och träffa 20-åriga toysboys som berömmer henne för hennes bröst.
Någon annan kille kommer nog inte vilja ta i henne om hon nu inte flyttar utomlands.
Hon går ju över lik för att få det hon vill ha, att sticka knivar i ryggen på sina vänner är något som inte berör henne, vänner kommer och går ändå.
Hon har inga riktiga vänner och kommer aldrig att ha det helle för hon har inga känslor för sådant. Hon är kall som en sten, hjärtat lika med en rutten fisk!