Malm, rebro och stockholm finns de i enligt http://www.commutersecurity.se/?p=om/var/ . Dock kan de synas lite hr och dr, dr deras kunder vill att de ska vara. Var fr inte s lnge sedan en period med CGS-bevakning p en yard i vstmanland (vill inte sga mer n s) efter en tids ganska frekvent mlande av bde lokala och lngvga resande.
Undrar hur rutinerade BondeCsg r jmfrt med sthlmCsg
De har frmodligen inte lika mycket erfarenhet nej. Det enda de gjorde hr var att sitta och ta p lokala pizzerian och hotade kids som knppte kort p dem.
De har frmodligen inte lika mycket erfarenhet nej. Det enda de gjorde hr var att sitta och ta p lokala pizzerian och hotade kids som knppte kort p dem.
Allts sna vktare som backar om man sger t dem att backa.
det finns civvare i stort sett i hela sverige d och d. mrker det lokala transportfretaget att det r ovanligt mykcte rjj vid sidospren i byhlorna s tilkallas ibland frstrkning
Flashback finansieras genom donationer frn vra medlemmar och beskare. Det r med hjlp av dig vi kan fortstta erbjuda en fri samhllsdebatt. Tack fr ditt std!