Citat:
Ursprungligen postat av Chamoniard
Efter att ha läst invändningarna här så...hmmm nu börjar jag också tvivla....
Jag undrar fan om inte Alexander Erwik och dom andra genierna har tagit fel kille?
Indecline, jag ber om ursäkt för att jag ifrågasatte din trovärdighet..ehhh..

. Men hursomhelst verkade du rätt säker på din sak innan den där Joak-im H---n droppades. Är din 'kompis' fortfarande en aktuell kandidat?
Mytoman, fantasifull eller inte så är Jake ett geni jämfört med Erwik och dom andra parasiterna. Och sen är naturligtvis Erwik inte ett dugg bätte själv. Kanske borde man bumpa den gamla Erwiktråden???

Valdigt overtygad att "min" kandidat ar den ratta.
Problemet ar att om jag lagger korten pa borden sa outar jag min kalla da han inte direkt glappar till folk om saker eftersom att han ar en paranoid dare.
Saledes bor jag valja vad jag sager med omsorg...
Men Karl Kraus hade ratt om Ryssland, han hade inte sin verksamhet daer, han hade andra anledningar till att befinna sig daer.
Skickade ett mess till flygvardinnan och generellbeskrev hans utseende sa far vi se om det ar ratt person.