visst är det hon. Egentligen fattar jag inte vad AB gör. De postar en bild som de vet är svår att hitta via Google för att de vill skydda henne, men varför posta en bild från början.
AB har en bild som är ganska enkel att känna igen. Vi vet att hon varit med under 2000 talet. Då är det bara att lista namnen och börja gåggla. Lista nu inte ett namn i taget för då drar vi på oss moderatorernas vrede.
2000
Hanna Hedlund
Javiera Muñoz
Nina Inhammar
Kim Kärnfalk
2002
Jennifer Newberry
Ann-Louise Hanson &
Molle Holmberg
Gladys del Pilar, Blossom Tainton och Kayo Shekoni
Annika Ljungberg
Tove Jaarnek
Linda Grip
Hanna och Lina Hedlund
Sylvia Vrethammar
Carina Jaarnek
Jo, Molle Holmberg är det ju säkert... långhårig, men knappast kvinna va?
Japp, ingen tvekan, FB har gjort det igen. Bra jobbat av er som har rotat i det här.
Jag tycker att det är roligt att följa när det luskas och spekuleras för att slutligen nå resultat och jag känner att det är hög tid att ge er positiv feedback för det
Suttit här och letat lite om henne, verkar inte finnas med på ratsit eller upplysning.
Hon och syrran (Marie Nilsson Lind) har hållit föreläsningar om hur det är det är att vara psykiskt sjuk, dock väldigt lite man får fram om vad det eg handlar om..
Verkar vara väldigt flummiga båda två.
visst är det hon. Egentligen fattar jag inte vad AB gör. De postar en bild som de vet är svår att hitta via Google för att de vill skydda henne, men varför posta en bild från början.
De är inte sämre än oss vanliga döda, de vill ha ut det, men kan/får inte. FB-detektiverna fixar det, vet de. Bra jobbat!
Flashback finansieras genom donationer från våra medlemmar och besökare. Det är med hjälp av dig vi kan fortsätta erbjuda en fri samhällsdebatt. Tack för ditt stöd!