Citat:
Ursprungligen postat av JakeSavage666
Eller hur? Riktigt nice att kunna välja helt själv vad man vill intressera sig för

Blir att köra själv här ikväll- Först blir det Avatar 3D på bio, sen hem å driva iväg. Är det "bästa" sättet att köra skiten att bomba i rizzla? Kan man undvika halsdroppet så kanske det är att föredra..
Peace
Ska vara hemma ENSAM och ösa lite, kanske ringer hem en kompis om det blir lite ensamt med det tvivlar jag på. 4-ho-met första gången och 3d bio låter ju rätt riskabelt. Alla blev helt dumma i huvudet när vi tog den första gången och jag hallucinerade som fan, jag kune inte ens logga in på min dator eller ens starta ett spel
Citat:
Ursprungligen postat av JakeSavage666
Ok, då kör jag på den. Är första gången med denna substans. Rätt oerfaren med halluc. överhuvudtaget, mest pysslat med röka och en och annan partylina-piller innan. Sökningen funkar inte för mig i dag, finner inte det jag letar. Men vad tror du om att väga upp 20-25 mg och blanda ner i ljummet vatten, röra om och halsa?
Peace
Låter bra. Men du kan även blanda i saft eller läsk. svep snabbt är mitt tips. Jag tycker det inte smakar så illa men och andra sidan har jag inget emot att röka skrap heller (tycker det smakar likadant som allt annat jag röker i princip

)
En sak jag undrat. När man trippar är ju set & setting väldigt viktigt för en lyckad tripp. Men hur skulle det vara om man såg eller utsattes för "negativa" saker så som kanske krigsfilmer,skräckfilmer,brutala spel osv. ni fattar vinkeln hoppas jag. När jag röker så kan man ju välja och vraka antigen ser man någon possitv film och mår allmänt bra eller någon mer negativ film som man kan sätta sig in i och "förstå" och börja filosofera lite gran. Liksom man sitter ju inte och garvar åt en krigsfilm direkt. Hur skulle det då vara om man såg på en mörk film, alltså inte en som frambringar värme? Flummigt värre men jag känner mig verkligen inte kapabel till att skriva något mer förstårligt.