Citat:
Ursprungligen postat av nomembernofair
japp det stämmer .. S från Bc e ju ifrån uppsala och känner soar o vet vad han går för. lyder han inte order så smäller det inför sommaren !!

Du menar att Shahin skulle lyda Soars order?? det kommer ju aldrig att hända så varför vänta till sommaren? Soar verkar ju mucka gräl med allt och alla, som alla vet är det osmart att gå in i ett 2 fronts krig men 4 frontskrig är ju löjligt och tydligen precis vad Asir lyckats med,
Du verkar ha en vis övertro på din herre, tror inte han e en gud och tror knappast att han e sugen på att sitta igen så snart.
fast det är lite kul hur du som en blind religös fanatiker predikar om en bortglömd gud som ingen vill följa längre,
Att Soar tar in killar som tex meisam som ena dan är medlem i Asir nästa dag medlem i x-team för att återgå till Asir är pinsamt , och tydligen ska Micha fd. BFL, fd. OMC, fd. Bandidos mfl gå med i Asir ja det finns ju ingen annan o gå med i då han vart med i alla andra organisationer
på Svenska kallas detta kappa efter vinden
Synd Asir var nåt att räkna med i uppsala och sverige en gång i tiden, utan testosteron är tjuren bara en ko