Hur ska jag gå tillväga att göra C: större? Har hur mycket som helst ledigt utrymme på D: tänkte sno lite därifrån. Har försökt med Partition Magic men det var för riskabelt så programmet ville inte utföra det.
Har faktiskt aldrig varit med om att Partition Magic tyckte att det var för riskabelt. Kör du med v.8? Vad säger det mer exakt?
Det finns ju flera motsvarande program, men eftersom P M funkar för mej så har jag inte koll på några, men lite googling löser nog det
Kan inte formatera för att jag har så mycket musik, bilder, etc på datorn, vill inte att det försvinner. Och att börja bränna det skulle ta en evighet+ många skivor
Kan inte formatera för att jag har så mycket musik, bilder, etc på datorn, vill inte att det försvinner. Och att börja bränna det skulle ta en evighet+ många skivor
Och jag körde med v.8.. Måste testa igen då
Gör det, om du för felmeddelande borde du ju också få en felkod eller? Skriv upp den/ta ett screenshoot
Flashback finansieras genom donationer från våra medlemmar och besökare. Det är med hjälp av dig vi kan fortsätta erbjuda en fri samhällsdebatt. Tack för ditt stöd!