har inte läst något i tråden än, men antar att ni sett det senaste där det pratas om han som våldtagit ett 40-tal..
Brudens morsas jobbarkompis stod utanför sin port och rökte en cigg, precis innan hon skulle in till sig lägenhet för nån vecka sen när en utländsk man i 20års åldern kom gående till henne, och frågade om hon kunde släppa in honom för han hade glömt sin nyckel.
Hon anade genast att något var fel så hon sa "jag bor inte här, jag kom precis från en väninna och ska hem nu" Och gick snabbt iväg, och gick tillbaka när hon sett att han gått iväg.
Dagen efter får hon veta att en tjej har blivit våldtagen i en trappuppgång inte alls långt från hennes egen..
Hon gick direkt till polisen och lämnade information om detta, vet att detta är lite halv-hjärtat skrivet men har inte all info, och min skönhet ligger jämte mig och sover och skulle antagligen slå skiten ur mig om jag väckte henne

Ja ja, inte konstigt att man har gett henne en pepparspray att ha på sig hela tiden, och möter henne så fort hon ska åka från nån fest eller om det är sent på kvällen, synd att inte han sonen till hon som nästan blev våldtagen i mölndal fick tag på svinet.. kan inte ens föreställa mig vad jag hade gjort om min mor/brud/syster eller någon nära tjejkompis blev våldtagen.. herregud..
Och en sak till; VARFÖR sätter dom inte pedofiler/våldtäcktsmän bland andra tungt kriminella fångar?
Pga hotrisken? Ha! So what? Då kanske dom får smaka lite på sin egen medicin.. rätt åt de jävla svinen...
Kan dom inte få ett nupp så får dom väl fan köpa en hora eller något, idioter..