kan berätta hur det gick för mig igår iallafall..
Tog som sagt runt 2g vid 7, drog sedan i mig 2g till vid 11. Tyvärr somnade jag redan halv ett så det hann inte verka ordentligt vad jag märkte..
Vaknade iallafall vid sådär 10 och kände mig välutsövd, sovit som en sten. Lite småstrul med balansen, men absolut inga problem! Kände mig ändå rätt tillfreds med världen, men det kan vara placebo eller tack vare sömnen..
Jag försökte sniffaen 250mg tabett, men glömde att jag gjort kyckling piri piri dagen innan och stött kryddan i samma mortel, en JÄKLA miss alltså. Det brände å sved så in i *** så jag fxade inte att få i mig hela tabletten. Grinade för att det var så starkt.. Men jag ska försöka igen lite senare, inlägget här ovan visar ju att det funkar iaf!