Jag vill gärna veta om 3-4 holkar på natten innan man går å lägger sig förstör hela träningen man gjort på dagen.. alltså muskelmässigt, för kondotionsmässigt vet jag att den blir förstörd :P tack på förhand
Jag vill gärna veta om 3-4 holkar på natten innan man går å lägger sig förstör hela träningen man gjort på dagen.. alltså muskelmässigt, för kondotionsmässigt vet jag att den blir förstörd :P tack på förhand
Jag har inget sakligt att komma med, men rökte inte Arnold flitigt på sin tid. Han växte ju ändå.
Varför i helvete knarka om du preppa? förhoppningsvis så preppar man ju för att bli större muskelmässigt , och för att bli det får man ju sköta om sej någotsånär , så varför då andvända knark?? Knark och AAS går inte ihop enligt mej.
Jag har inte märkt något, jag röker kanske 3 holkar per halvår, max så jag är med lite eftertanke inte den rätta personen att fråga.. men iaf, jag har tränat dagen efter att ha rökt och ja, inte märkt någon skillnad.
Röker du en onsdag eftermiddag kan du glömma att göra bra ifrån dig på gymet på kvällen.
Men att cannabis skulle bryta ner muskler är osannolikt. Roids + Cannabis(andra droger) är inte smart eftersom det man ska tänka på under kur är att bygga muskler, öka i styrka och sköta sig(vissa har svagare psyke än andra). Fler aftonbladets artiklar om anabola vill man inte läsa om, deras överdrift och skitsnack är irriterande.
Flashback finansieras genom donationer från våra medlemmar och besökare. Det är med hjälp av dig vi kan fortsätta erbjuda en fri samhällsdebatt. Tack för ditt stöd!