Citat:
Ursprungligen postat av
Alex1993
Du har rätt, du låter helt efterbliven, bra att du iaf kunde inse det själv.
Svaret på frågan vad en 13åring gör på dessa sidor är att dom inte mår bra, många har tidigare varit utsatt för övergrepp och använder sexet för att döva smärta.
Aa ungefär som att jag skulle bli brutalt misshandlad, och sen börjar gå till MMA-klubbar och ber dem slå sönder mig för att "döva smärtan". Idiot, sluta omyndigförklara folk som betraktades som fullvuxna fram tills 100 år sedan, hon var fullt medveten om vad hon gjorde och levde förmodligen betydligt bättre än sina klasskompisar på pengarna.
Citat:
Ursprungligen postat av
Alex1993
Men jag lovar dig att det inte finns en enda 13åring som har sex med en 72åring frivilligt och det tror jag t om att du förstår.
Jo, denna 13-åring gjorde det. En tjejkompis förlorade oskulden till en 20-åring när hon var 13, fullt frivilligt.
Jag säger inte att det ska vara lagligt, men man kan inte behandla alla som CP-skadade spädbarn.