Citat:
Ursprungligen postat av
Lawnmoverman2011
Men varför befann hon sig på hans hotellrum?
Vad var hon ute efter? 🤔
Det förklarar fortfarande inte varför hon befann sig på hotellet/hotellrummet?
Man följer inte med någon om man inte är intresserad.
På Joakim Lundells kanal finns det en en månad gammal video från Jockibois gig på en Finlandsfärja, i vilken dom delar ut Danjals rumsnummer till 20-30 unga tjejer och killar, någon tjej var under 18. I videon går Danjal till tax-freebutiken och köper enorma mängder alkohol som han tar upp till rummet och när dom redan berusade gästerna kommer bjuder han dom på fri alkohol.
Det kan ha gått till så när ”hon följde med honom upp till rummet” och någon eller några tjej kan ha blivit för full och blivit kvar.
Danjal är nykterist, lever som en muslim i ett muslimskt land under Sharialagar och har inga undanflykter kvar till att ”råka” ha sex med en berusad tjej i 18-årsåldern.
Med det sagt. Vad tror du själv har hänt?
Citat:
Ursprungligen postat av
Lawnmoverman2011
Nu ignorerar du att det kan finnas ekonomiska motiv till att anmäla en påhittad våldtäkt, det finns även personer som vill mörka en otrohet, dvs de ångrar sig. Samtidigt finns det andra personer som lider av psykiska problem eller vill ha uppmärksamhet.
Dina vanföreställningar om hur det måste vara känns ju bara som ett önsketänkande.
Tror du att hon bemödar sig att anmäla en våldtäkt och i bästa fall få 10 000 euro, när hon förmodligen vet att den förra tjejen som anmälde någon i sekten Danjal tillhör - fick stå ut med dagliga videos från flera olika kreatörer och ett två år långt drev efter sig och behöver dras med efterdyningarna av desinformation om om att hon är en psykopat, knarkare, barnmisshandlare och mycket mer därtill?