Citat:
Ursprungligen postat av
korvenorven
Tycker det går åt två håll hela tiden. Större hets att banta. Samtidigt som fetton vräker i sig mer. "Normala" människor ovanligare.
Citat:
Ursprungligen postat av
Link04
Alla kommer bli snyggare och snyggare i framtiden.
Det är positivt 🙂
Hur kommer de att se ut när de blir äldre, och sedan gamla?
Ålderdomshemmen kommer att bli rena rama skräcken att besöka. Tatuerade ögonbryn, sönderopererade näsor, ankläppar och silikonbröst som ligger i deras knän. Vissa har plastansikten och kan inte le. Det finns kändisar, som skräckexempel, som nu är helt sönderopererade i ansiktet.
Fasadtänderna gnistrar kritvita bland rynkor, eller annars så har de lossnat. Tatueringarna har blivit grådaskiga och förvrängda bland alla rynkor. Vissa använder fortfarande enorma lösögonfransar och lösnaglar. De som har gjort en rumpförstoring har nu en så pass enorm bak att de inte få plats i en stol. Eller annars så hänger de inopererade "tallrikarna" i löst skinn, och de kan därför inte sitta. För övrigt ser de ut som skelett efter alla mediciner för att gå ner i vikt.
De vackraste kvinnorna kommer då att vara de som inte har tatueringar, har opererat sig, eller gjort injektioner.