Han var opptatt av om EMP (elektromagnetisk puls) vil ødelegge dataelektronikk og "nyere" kjøretøy, og spurte om dette til en amerikansk side:
Ge*r Roa*d Ho*ne05/17/2024 •
Hi Greg.
You dondt need to post this i just wondering?
Can you consider make and episode on how we can protect ouerself against EMP?
Practical stuff.
Can we take battery & computer out of vehicle and faraday bag it and after strike put it into car/traktor/atv and it will run?
Must we protect fuses?
Will old eletrick engine stopp working asswell? ( you know the old stuff witout computers)
Ore must we just faraday cage whole vehicles?
Are there any exspert/inginers that could educakte us. I have lokket on youtebe but cant find any good intel!?.
Would been nice to know to make a reset easyer?
I live 2~3 miles from what used to be the northly NATO headquaters of europe.
Its still activity in that drilled out mountain??? ( Jåttå/ Stavanger/ Norway)
We prepp till it breaks!
Peace & love to you and family.
Er han "prepper" med store våpen - og ammunisjonslager, siden "bombegruppa" var i hans bolig?
Virker som en paranoid konspirasjonsteoretiker. En prepper som er redd for «stråling». Sikkert fått panikk da han ble stoppet av politiet.
Från Nrk :
innsatsleder på stedet forteller til NRK at den andre polititjenestepersonen som var med under skytingen på Klepp, ikke er kritisk skadet.
länk till artikeln : https://www.nrk.no/nyheter/skytingen...det-1.17185390
Noen som vet om antatt GM har noen tilknytning til Ole Geir Hodne Viste som forsvant i 2015 og ble funnet død i 2019? I tilfellet kan jo den saken ha vært en psykisk belastning og/eller bidratt til et slags hat mot politiet?
Flashback finansieras genom donationer från våra medlemmar och besökare. Det är med hjälp av dig vi kan fortsätta erbjuda en fri samhällsdebatt. Tack för ditt stöd!