2025-05-05, 18:46
  #625
Medlem
GoggeGogeliuss avatar
Citat:
Ursprungligen postat av Tidsmaskinisten
Hon är förstås skicklig på att luras. Hon är en mytoman som förmodligen endast gör detta för att få in pengar efter att kunderna tog slut då hon blev för gammal. Om hon nu ville upprätta rättvisa på riktigt hade hon såklart inte tagit betalt för att sprida listan på vilka som hon menar har gjort övergrepp på henen.

Troligtvis.

AL och hela prylen var ny för mig fram tills nu - då hon dök upp i mitt flöde. Hon verkar återkomma till sin "karriär"... Typ "tror ni jag skulle äventyra min karriär genom att..."

JA! Det tror vi AL.... du har nämligen ingen karriär, håller på att samla ihop till en kriminell/scam/whatever-karriär möjligen. Gräsligt utseende också, hur i helvete har hon försörjt sig som prostituerad.????
Citera

Skapa ett konto eller logga in för att kommentera

Du måste vara medlem för att kunna kommentera

Skapa ett konto

Det är enkelt att registrera ett nytt konto

Bli medlem

Logga in

Har du redan ett konto? Logga in här

Logga in