Alla tjejer är prostituerade!
Min tjej är då inte prostituerad. Du verkar haft taskiga upplevelser av kvinnor.
Visst har det hänt att jag bjudit henne på middag, men dessa gånger kan jag räka på ena handens fingrar... Ofta betalar hon och jag var för sig om vi är ute. De presenter jag gett henne är symboliska.
För de där två, tre middagarna har jag tydligen fått ovanligt bra valuta under tre år...
Det där med att du måste köpa massa saker till en vanlig tjej, och att hon därför skulle vara "prostituerad" får mig att undra huruviuda du någonsin varit tillsammans med en kvinna, haft ett förhållande med en kvinna som älskat dig?? Jag tror inte många känner igen din beskrivning på ett förhållande som att man måste "köpa massa saker"..Verkar lite konstigt faktiskt.
Du menar att du varit ihop med en tjej som krävt att du bjudit henne på en massa saker, och köpt prylar till henne, och att hon skulle lämnat dig om du inte köpt dessa prylar?