2023-10-09, 23:03
  #7849
Medlem
Enterprises avatar
Citat:
Ursprungligen postat av LarsBanan
det kommer tro mig

alla dom föräldrar till barn som kidnappats av statligt medel kommer överraska er socialtjänst, polis och journalister som skyddat detta system, även mydngihetspersoner okmmer slaktas här en vackerdag inshalla.
Nej, när det kommer till kritan kan ni kaoz-MENAiter aldrig genomföra något organiserat i större skala. Fundera på genetiska orsaker varför istället för att kaxa dig här. Men on-topic kan man fråga sig om mer organiserade fientliga länder (t.ex. Ryssland) har biträtt Hamas-stenkastarna.
Citera
2023-10-09, 23:04
  #7850
Medlem
Alsenos avatar
Citat:
Ursprungligen postat av LarsBanan
jag somnar till alla döda deppiga svenskar i självmord som måste resa till thailand för att få knulla pingviner medan era kvinnor får brun penis här av blattar Inte konstigt att ni mår som ni mår, blandrasas bort för varje minut,

jag ska somna till alla bilde rpå döda kikes, och skriken av dom,

Bilder på dödade soldater poliser i Israhell samt dödade civila AMIN

Har material på 15 gb nu

Du bor i ett västland eftersom du inte kan få det du vill i det land där du har dina rötter. Avdelning självmål.
Citera
2023-10-09, 23:04
  #7851
Medlem
Mindbusinesss avatar
Citat:
Ursprungligen postat av LarsBanan
det kommer tro mig

alla dom föräldrar till barn som kidnappats av statligt medel kommer överraska er socialtjänst, polis och journalister som skyddat detta system, även mydngihetspersoner okmmer slaktas här en vackerdag inshalla.

Tack. Nu ökade du mitt engagemang för att kasta ut varenda muslim ur Sverige. Finns inga förmildrande omständigheter. Eventuellt svenskt medborgarskap ska återkallas.
Citera
2023-10-09, 23:05
  #7852
Medlem
DirtyDiggerNicks avatar
Citat:
Ursprungligen postat av MrEGrey
Jag tror inte vi kommer så värst mycket längre men vi får väl se om Israelerna på det vis du förutspått marscherar Gazas civilbefolkning ut i Sinaiöknen eller till Egypten och invaderar Västbanken och föser Västbankens civilbefolkning över gränsen till Jordanien. Skall vi säga till slutet av året avseende Gaza? Jag tror det inte alls, men den av oss som har fel får väl äta sin hatt antar jag.

(Egypten har inga flyktingläger för palestinier eftersom man vägrar palestinier att registrera sig som flyktingar och i likhet med alla arabstater utom Jordanien också vägrar dem medborgarskap. Det finns mellan 50 000 och 250 000 palestinska flyktingar i Egypten, ingen vet hur många, och Egypten vill verkligen inte ha in fler, därav de strikta reglerna för gränspassager mellan Gaza och Egypten. Inte en chans att man tar emot 2,4 miljoner eller ens några hundratusen.)

Faktorn som du eventuellt förbiser är att det inte är upp till Egypten att välja. Samma gräns som kan smuggla vapen in till Hamas kommer inte hålla trycket för en folkvandring. De kan önska att inga palestinier flyr in i landet men om enda sättet att hålla gränsen är med maskingevär som går varma så kan de som muslimskt land inte riktigt köra på det alternativet. Det kommer inte funka för dem.

Jag tror vi kommer få se enorma flyktingläger (i interneringslägerstil) som drivs av UNHCR på egyptisk mark. De som bor där kommer inte ha tillgång till resten av Egypten. Det blir en ny bajsmacka att lösa för världssamfundet vad en long term solution ska vara för folket i dessa nya läger.
Citera
2023-10-09, 23:05
  #7853
Medlem
Knut-Annes avatar
Citat:
Ursprungligen postat av LarsBanan
det kommer tro mig

alla dom föräldrar till barn som kidnappats av statligt medel kommer överraska er socialtjänst, polis och journalister som skyddat detta system, även mydngihetspersoner okmmer slaktas här en vackerdag inshalla.
De bör sparka ut familjer som har vanartiga barn i stället för att försöka få barnen på rätt köl.
Så ja, låt familjerna behålla barnen, men se då fan till att sparka ut skiten ur landet.
Citera
2023-10-09, 23:05
  #7854
Medlem
Citat:
Ursprungligen postat av Hundenmuhammed2
Fredens religion har återigen öppnat sin stinkande käft, ni klarar ju inte av att ta hand om er själva, hur ska ni då kunna slakta svenskar?
Ja ni ska ge er på kvinnor och barn i grupp va?

Det gör dom redan, vilka tror du det är som gruppvåldtar våra ungdomar och barn?
Citera
2023-10-09, 23:05
  #7855
Medlem
DeValeras avatar
Citat:
Ursprungligen postat av Sgt.Bland
Vi är flera som ungefär håller med dig med en liten ändring att vi vill att Israel tar över Gaza så att gränsen blir rak och fin till Egypten. Och sen bygger man en ny stad vid Röda Havet till de som iinte vill bli medborgare i Israel. Typ Sharm-el-sheik 2.0, världens lyxigaste stad.

Det projektet kan bli problematiskt ur flera perspektiv. Gaza ingår i den av 137 stater erkända staten Palestina. Även Sverige erkänner Palestina som en suverän stat sedan 30 oktober 1914.
Citera
2023-10-09, 23:06
  #7856
Medlem
Nej, nu går vi och lägger oss så har vi förhoppningsvis massa spännande och läsa imorgon. Hoppas innerligt på stora skador för sandaporna.

Även fast det är jobbigt med krig nu så säkerställer vi att Hamas, Hezbollah och Ryssland är neutraliserad för en lång tid framöver.
Citera
2023-10-09, 23:06
  #7857
Medlem
Citat:
Ursprungligen postat av LarsBanan
majoriteten av peddos är ni,

majoriteten av er svennar födda 50-60-70 talet har vuxit upp utan föräldrar



dagens svenskar lever 1 vecka här och 1 vecka där, tusen halvsyskon, skilda föräldrar, ni har högsta andelen av bastard children samt högsta självmorden i EU topp 7 länder, 1 500 svenskar som dör varje år i självmord

gud mamma, styv farsa, bonusföräldrar, dagmamma osv osv, sambo och särbo hit och dit, du sikar idag, jag imon, jag hämtar barnen denna veckan du nästa,

haha du vet inte ens vad du pratar om.

vilken tönt du är
Citera
2023-10-09, 23:06
  #7858
Medlem
SugaredThoughtss avatar
Citat:
Ursprungligen postat av Ammunaki
Lebanese terror group Hezbollah should not make the “wrong decision” of opening a second front against Israel as it battles attacks by Hamas, a senior US defense official warns.

“We are deeply concerned about Hezbollah making the wrong decision and choosing to open a second front to this conflict,” the official tells journalists.

https://www.timesofisrael.com/livebl...t-of-gaza-war/

Och där var Hezbollah ute ur leken
Citera
2023-10-09, 23:06
  #7859
Medlem
Skogsvattes avatar
Citat:
Ursprungligen postat av Kontrollstyrelsen
Israel är en västerländsk demokrati, där människor kan njuta av mänskliga rättigheter.

Möjligen om man är etnisk jude. Etniska och religiösa minoriteter i Israel lever under en judisk stövel, apartheidlagar, raslagar, utan fria medier och med en auktoritär stat mitt i en rasistisk "purity spiral" som ämnar att etniskt rensa landet på alla icke-judar.

Vissa kanske gillar det. Vad vet jag.
Citera
2023-10-09, 23:07
  #7860
https://t.me/the_Right_People/25000

Hamas skjuter även husdjur och hundar. Allt som rör sig mördas av dessa vildar. (Varning)
Citera

Skapa ett konto eller logga in för att kommentera

Du måste vara medlem för att kunna kommentera

Skapa ett konto

Det är enkelt att registrera ett nytt konto

Bli medlem

Logga in

Har du redan ett konto? Logga in här

Logga in