Citat:
Ursprungligen postat av
knudo
Om min "matematiska formel" visar att 10% av männen har de största egona betyder det att 50%, alltså hälften av kvinnorna har de största egona. Vad är värst ditt jävla kioskmongo
Nej, ingen har bett oss att apa efter någon pussy. Därmed frågar jag varför män bidrar till det. Tack för din värdelösa input, din jävla idiot

Tänk nu. 10% av männen och 50% av kvinnorna. Om du tänker dig mänskligheten som en pyramid med ett gäng i toppen och botten så kan du väl tänka själv?? Du är avundsjuk på 10% av det bästa männen. Alfahannarnas alfahannar.
Varför gnäller du om du ändå inte bidrar till din påhittade statistik och är nöjd så medan du går runt och tror att du föddes ur ett mansarsle? För att du är missnöjd! Högst troligt måste din mamma ha tillhört de 50% av de största egoisterna. Hon har fött minst ett barn obviously. Det säger en hel del. Hon måste ha legat.
Men.. du kanske både är ful och incel för när jag läser din TS så förstår jag att du är en sådan där udda och ointelligent person som drar siffror och statistik ur röven.
Jag vill ha källa på dina procentsatser. Vem ligger bakom din låtsatstatistik?
Sådana här halvpsykoser bör låsas in på obestämd tid innan ni våldtäktsmördar. Ser du inte att det är din inkapacitet som människa i samhället i kombination med din omättliga sexualdrift som har skapat dessa villfarelser??
Herregud.