Citat:
Ursprungligen postat av
Stefan S
Ja, det r samma person.
Vldigt begvad mnniska. Han rnade en Willys-butik i Limhamn pistolbevpnad redan som 16-ring och skrev om det till vnner, vilket bidrog till att f honom flld:
https://www.expressen.se/kvallsposte...nande-foremal/
Hovrtten ver Skne och Blekinge:
Citat:
Ursprungligen postat av
Unkownperson
Nej verkar inte vara den skarpaste killen, knns som en individ dr det kan g vldigt fel och bli spass psykisk instabil att han gr ngot illa mot mnga mnniskor.
Det va 5 chokladkakor jag satt hktad fr, okunniga Kungsbacka polisen sa att det var tjack, utan grund, efter 2 mnader nr dem vl ppnade paketet och sg att det var choklad pstod dem att jag hade smlt ned tjacket i chokladkakorna sen nu i onsdags kom analys svaren frn NFC fram och klagare Gisela har gtt och gmt sig under jorden utav skam.
Rnet gjorde jag nr jag va 15 och har sedan dess hllit mig borta frn kriminaliteten och Sverige fr den delen,
Delger 1 fretag och hller p att starta 1 nytt.
Ni p flashback lskar att snacka skit nr ni egentligen inte vet ngonting.
Kommer njuta av ersttningen direkt frn eran skattebetalande ficka till min