Citat:
Ursprungligen postat av
Ernst112
Lämnar piss för körkortet efter att ha fått tillbaka det och vill självklart inte fucka upp det(igen), men är otroligt sugen på ett rus just nu. En liten holk röker jag efter varje gång jag lämnat prov, men nu är det snart dags för piss och jag är så äckligt sugen efter ett rus att jag inte står ut.
Jag har diverse mediciner hemma som jag inte använder längre, men funderar på om man kan få något slags rus utav något eller en blandning av dom. Snorta, blanda olika osv. Nån som har erfarenhet av rus av någon av dessa:
Quetiapine 300mg
Lamotrigin 100mg (har även 50mg)
Propavan 25mg
Prometazin 25mg (lergigan), men får tyvärr myrkryp av det numera efter att ha smällt i mig ca16st (om jag minns rätt) en gång. Blev helt jävla skev då, men myrkrypet var det värsta jag upplevt.
Theralendroppar 40mg/ml, men man blir helt jävla zombie dagen efter.
Har självklart försökt få rus av några av dessa förut, men kan inte minnas vad jag fått för effekt då jag antagligen lyckats röka ner mig efter det eller lyckats fått tag tjack.
Så berätta era erfarenheter, tips eller annat för att få något slags rus denna kväll!
humörstabiliserande antipsykosmedicin, lugnande, rogivande inför sömngående, nja, inte direkt något rus någonstans där. Snarare tvärtom. Bipolärmediciner som skall stabilisera. Sorry, inget kul. Håll ut till du pissat och sabba ingenting.