Citat:
Ursprungligen postat av
ProGBG
Nu blandar du 2 helt olika saker man behöver inte vara en dålig föräldrar om man festar, ligger runt eller gör porr.
Allt handlar om hur man tar hand om barnet. Om man går ut och festar så ser man till att barnet passas av någon som är trygg som man litar på.¨
Samma sak om man dejtar runt.
Har man jobb som ex porr så skyddar man sitt barn från detta så länge som det går.
Jag lovar dig att föräldrar med vanliga jobb kan vara mycket sämre föräldrar en någon med jobb som inte anses vara respektabelt.
Nej jag blandar inte ihop någonting, om man gör porr och ligger runt och festar hela tiden så är man ingen bra förälder. Tänk dig att växa upp och sen se sin mamma på någon porrsida? Fyfan kan inte ens tänka tanken, stackars barn.
Citat:
Ursprungligen postat av
69Nordisk
När vi ändå är inne på ämnet så borde väl egentligen folk som röstar på SD kastreras?
Gärna i tidig ålder så att de får rolig röst.
Och för er som reagerar på att det är svårt att veta vilka som kommer rösta på SD i tidig ålder. Så kan jag säga att det är ganska lätt, det är de som har lägst betyg i skolan och är allmänt dumma i huvudet.
För övrigt är det sådana camobyxebärande töntar som försakar sina barn, pundar friskt och skaffar fler efterblivna högerbarn med flertalet lika efterblivna kvinnor.
Där ser man hur lågt vänsterpacket har sjunkit, att kastrera barn ja det säger väll mer om dig än något annat.
Det är ju vänsterliberalerna som pundar och inte är kapabla till att ta hand om sina barn, leker pappa och Pappa istället för mamma och pappa osv.
För att inte tala om alla invandrare som röstar rött som är helt efterblivna och analfabeter som kastar sten på polisen och häxor som tvingar på barnen att man kan byta kön i tidig ålder o skit.
Äckliga vänster föräldrar som inte bryr sig om sina barn och låter dom leka fritt med massa apor för de är ”bra med mångkultur”
Nej inse att du har så fel man bara kan ha.