Citat:
Ursprungligen postat av
Pinkwotz
Haha det här är så löjligt. Så snubben "kämpar för livet" och ligger och Twittrar på IVA och samtalar med Aftonbladet

Alltså, Aftonbladet mina vänner. Det är en vänstervriden propagandatidning som utgörs av en massa aktivister, inte journalister. Kens löjliga story passar deras agenda perfekt. Nu kan de dra upp ännu en dödsrubrik och få in en massa klick från den uppskrämda löjliga horden av idioter där ute.
Och när Ken blivit frisk så kommer vi se hans ansikte i morgonsoffan där han förklarar hur nära döden han var och hur bra Nigerias vårdapparat är, också så kommer det att påpekas om hur viktigt det faktiskt är att man tar vaccin.... avslutningsvis så kommer han att få 4 minuter av de 12, där han kommer att få berätta om sin nya kommande låt.
Låt oss säga som det är - mannen representerar idiotin hos människan, vägrar vaccin och sen beger sig till ett jävla U-land dessutom.
Uppriktigt sagt; han förtjänar att ligga där och dö i plågor. (Om vi bortser allt det andra som denne filur har bidragit med under åren).