Citat:
Ursprungligen postat av
DegPung
Hade en potentiell date med en tjej idag, jag föreslog ett fik och en tid att träffas när hon helt plötsligt frågar om hon kan ha med sin bror som hon under tiden var med.
Jag svarar då att jag hellre ses någon gång när hon är ensam, och att vi kan ses på campus (iom folk överallt kanske får henne att känna sig mer säker) om hon inte är bekväm med att träffa mig själv.
Hon svarar att det inte har med saken att göra, att hon bestämt träff med sin bror innan och inte ville dissa honom.
Jag skriver att det är bättre om vi ses någon annan dag, varpå hon kallar mig fegis.
Riktigt konstigt, kommer nog inte välja att träffa denna tjej, detdär gav ifrån för mycket konstiga vibbar.
Någon som upplevt liknande?
Varför gör hon på detta viset?
- råna mig?
- para ihop mig med hennes ”bror” som egentligen är hennes gay-kompis , i något befängt attempt att winga honom?
- intresserad av mig men socialt handikappad?
Vetefan vilket motiv hon har
Måste ju vara något knasigt med henne
Lite synd, för snygg var hon tamejfan!
Ge mig era teorier!
Hon är bara uppväxt i en modern familj.
Hennes föräldrar har lyckats med det alla moderna familjer vill som mest.
De har fått fram en bögson och dottern som likt sina föräldrar vill sprida sin mission för att få bögeriet att sprida sig agerar lockbete för att sonen ska få utöva sin mission.
Vill du inte ses som en bakåtsträvande och omodern person så bör du snarast ställa upp på att få din anal spräckt.
Efteråt kommer du känna dig som en ny människa och inte längre springa runt och ofreda små oskyldiga flickor.