MOD: flytta gärna tråden om den har hamnat fel.
Vad är pansexuell?
Det är en sexuell läggning, precis som hetero-, homo- eller bisexuell.
Det grundläggande för pansexualitet är att personen blir sexuellt eller emotionellt attraherad av personlighet och inte kön.
Uttalanden om att man har läggningen har börjat komma från Hollywood och musikvärlden.
Delar med mig om det udda fenomenet.
Från mitt perspektiv är det motbjudande att kyssa eller ha sex med en man. Har aldrig gjort det och får kväljningar av tanken.
Jag har alltid tänt på kvinnor och bara fått känslor för dem.
Finns dock ett undantag på planeten.
En nära vän. Känt varandra länge. Förstår varandra på djupaste plan och pratar om allt. Han har hjälpt mig under svåra tider och verkligen berört mig. En fotomodell (10/10) som jobbat för Armani och D&G dessutom.
Finns inte i det mentala att det är en man. Det enda jag ser och känner är själen och går igång på den. Beror förstås på det fetade, det sitter psykiskt helt enkelt och eftersom män är fula och motbjudande så har han utseendet.
Jag skulle göra saker med honom utan att skämmas.
Chilla vid terassen och runka av hans feta enorma balle. Blir riktigt stenhård av tanken. Han kommer förstås grabba tag i min med. Det kommer bara ske en gång men sen stannar det där. Det blir en slag reflektion över att det är mig jag tar på. Det är en själsfrände.
Kanske ska ta tillfället i akt snart då jag börjat träffa en tjej.
Detta är så otroligt jävla märkligt att jag måste prata ut om det. Sen vet jag inte om jag uppfyller kriterier eftersom det bara finns ett undantag.
Hur vanligt är det här?
Någon som känner igen sig eller har bekanta?
Håll er till topic.
/ mObscene.