Citat:
Ursprungligen postat av
WordWarrior
Haha, ja de flesta i vårt samhälle lever väl i en fantasivärld. En värld där de själva absolut inte kan komma till skada.
Så är det.
Citat:
Ursprungligen postat av
WordWarrior
Var inte så säker. Blonda och korkade tjejer kommer att förvaras av grovt kriminella med vapenmakt. Unga tjejer står för fortplantningen av odugliga individer nämligen.

Nejdå. De grovt kriminella i Sverige är från sydligare breddgrader och där avlas det på vad som helst samtidigt som getter och yngre män står för underhållningen. Blonda tjejer är för stora i käften för att bli långvariga.
Barbie girl är och förblir en prepperlåt.
Annars tänker jag "Egon" av Björn Rosenström. Lille Egon vill ha träskor och nötter och långfil och koben och sågspån och müsli OCH en kratta. Riktig preppermentalitet och han förstår att börja i tid.