Citat:
Ursprungligen postat av
Whitfields
Det är Malmö som skall visa Zlatan vördnad för allt han gjort för MFF och de tredje världen babianer som Malmö består av. För övrigt kan ingen kritisera Zlatan för att flytta från Malmö. Det är Sveriges värsta sopstation där kriminellt slödder från tredje världen härbärgeras och försörjs av Stockholm.
Utan Stockholm inget Malmö eftersom det är Stockholm som betalar alla skolor och allt övrigt i Malmö som babianerna nyttjar - inte Malmö. Zlatan är inte skyldig Malmö ett dugg.
Nu får du väl hoppa ner från din höga häst iaf, vadå Stockholm som betalar för allt i Malmö? Då kan ju jag säga att vem är det som odlar det mesta och ser till så ni har mat däruppe annars hade ni inte klarat er. Ni är inte Sveriges framsida som ni tror ni har bara ett stort mindervärdes komplex.