Citat:
Ursprungligen postat av
Arlafil
Dom älskar uppmärksamheten! De kan snacka med 5andra samtidigt och byta bilder med samtliga. Dom blir kåta av att visa upp sin egen kropp till någon som vill se en tjej leka med sig själv.
När de har bytt bilder /blivit våt i Trosan så stänger dom ner tinder och tar fram dildon! De har då 5olika män i huvudet som kan "knulla" henne. Dessa tjejer har oftast lågt självförtroende utan kläder och är för fega att träffas IRL..
HAHA! Detta är rätt svar så ni kan sluta spekulera. Tjejer blir kåta först mentalt sen där nere.. Duktig Arlafil
Edit: Det handlar inte om att de är "för fega" för att träffas irl, utan att du inte är tillräckligt intressant. Är du ett riktigt kap så kommer ni ses. Som sagt, tjejerna kan ju vraka och välja så det är ju många konkurrenter, hon kan ju inte träffa varenda en? Hon måste ju välja den bästa. Ni blir utnyttjade för tidsfördriv och ett litet verktyg för en härlig orgasm!