Citat:
Ursprungligen postat av
TryhardPolice
Fyfan, då klargör det lite om vad Chrille pratade om. Av att tolka verkar han veta mer grövre saker dock. Så synd om Chrille som bara vill sin bror väl. Nu förstår man även varför Chrille inte vill ha något med henne att göra speciellt på kanalen, det skulle ju för fan förstöra deras varumärke något otroligt! Dem skall ha sagt att dem har gått vidare från det förflutna och att alla gjort dumma saker i sina unga år, men det här kan väl inte vara äldre än ett/några år. Ja riktigt synd hur blind Jacke är, han är nog inne i någon mörk period av sitt liv och dämpar allt med detta förhållandet. Han skulle kunnat få så mycket bättre än vad han har, synd.
Emmy var ju inte den snyggaste eller skarpaste flickan så när det plötsligt dyker upp en kåt docka med stora pattar så klart jacke tar chansen. Han blir blind och kan inte se det Chrille ser.
Låt han knulla av sig så kanske han fattar vinkeln snart, om inte jessi blir på smällen och jacke blir farsa förståss

Hon är inte den som gör abort.
Sen vill jag gärna veta vad hon är dömd för i tingsrätten, hon finns med på lexbase nämnligen. Kan vara de bedrägerier hon och Tommy hållit på med.