Citat:
Ursprungligen postat av
SamanthaJ
Har du själv vart där någon gång om man får fråga?
Jag vet inte riktigt vad exakt jag skulle gjort där, tänker att stämningen får avgöra. Vart man som heter tjej tar vägen inne på ett sådant ställe, om killarna som går till gloryholes förväntar sig att en man ska va där inne blir det inte konstigt om det sitter en tjej där?
Männen som går dit är nog i huvudsak hetro men i brist på annat så... De män som faktiskt är homo kommer inte störa dig, om man säger så
Börja smått tänker jag. Åk till Vuxenkul på Backaplan kl 11 en vardag med OK väder(tänker att folk väljer annat om fint väder eller bort om dåligt väder). Prata lite med personen i kassan, de verkar helschyssta, sen gå in, kanske gå ett varv så folk ser att en kvinna är där, gå in i ett bås och öppna en lucka. Det kommer vara händer och kukar som sticks in där. Du kan ju välja nåt på tv:n, klä av dig och onanera med tänd lampa och publik, och känna med händerna på en kuk genom luckan eller så samtidigt. Suga går ju också såklart om du gillar det. Det finns en fin lädersoffa där, men jag tänker att du vill nog ha en person med dig som agerar kö-ledare till de som kommer fram. Annars blir du omringad av män. Det kanske du vill, men inte första gången tänker jag. Vissa är picky med vilka kukar som de gör nåt med, andra verkar tända på att de inte alls vet. Kondomer får killarna själva fixa, glidmedel är nog bra att ha själv om du behöver det ibland.
Jag har varit där och gjort lite allt möjligt. Vill inte skriva det här, hade skrivit ett långt meddelande till dig som inte gick att skicka pga <50 inlägg. Synd.
Men har sett par i 30-års ålderns, ser helt vanliga ut, gå in i bås, ibland tar de in en kille och leker ihop, ibland är det bara kö av män till en lucka så tjejen suger av dem en efter en. Sett 7+ män bli avsugna av en enda tjej som var helt vild och stönade och skrek. Helt våt av sperma och svett var hon. Ibland är det blowbangs/gangbangs där, män efter män sätter på damen(med kondom vad jag sett) och en annan man blir samtidigt avsugen av henne. Alltså, allt kan ju hända. Men börja smått och se hur du reagerar efteråt.
Du kan också skapa ett konto på Darkside och gå med i någon av Vuxenkuls grupper där, eller någon av gloryholegrupperna. De finns även andra event att gå på, både sociala och mer utlevnad. Går du på dessa events är det skitnoga med att det görs under samförstånd. Det är tryggt och roligt och du kan göra sånt här ihop med andra.