Citat:
Ursprungligen postat av
marangzviss
Det beror väl på vem det är som tittar? Tror inte du skulle tycka att det var så kul om det var någon/några som ogillade dig. Jag har heller ingen skyldighet att lämna ut information som jag inte känner mig bekväm med.
Vi får väl se vad polisen säger. Förhoppningsvis har du fel.
Om någon tittar på det jag gör, tror jag inte att de tycker om mig. Därmed ska man ge dem mer skäl att tycka illa om en också.
Men då är det dem som är kriminella, inte jag.
Såklart man är obekväm. Men det är därför man sedan slår tillbaka. Någon gång iaf.
Jag ska skriva en bok vars namn kommer vara: Utan heder.
Jag har dessutom idag skickat in mitt namnbyte som tack för allt. Jag är min pappas dotter och det är jag glad för, stark som fan.
...varför drunknar all min visshet i en flod av missmod, hat och alkohol som flyter i mitt blod...
har älskat den sedan tonåren och varenda gång posten kommer, kommer jag inte mer se min mammas eller mina systrars namn och mina barn, kommer aldrig heta detsamma som dem. Jag är min pappas dotter och karl nog för mitt hus. De andra ska suddas ut ur mitt namn.
https://m.youtube.com/watch?v=u3xB0pQgMOU
Polisen bryr sig enbart om martyrer, knarkare, lögnare och kriminella eller människor i betydelse i samhället så släpp och gå vidare.