Citat:
Ursprungligen postat av
aurorasangel
Citat:
Ursprungligen postat av
besamemucho
Horungen blev misshandlad, äntligen hahahahaha det tog föööör lång tid
https://twitter.com/jagskojadebara/s...678300672?s=21
Det var på tiden att vi fick lite action! Får hoppas att de gjorde tång och blåslampa med honom också, Marcellus Wallace style, lol. Men det ser riktigt bra ut detta. Bra start för 2021. Förhoppningsvis så dödade de inte honom, så att vi kan få lite fler uppdateringar av den här sorten under årets gång. Lite underhållning måste vi ändå få i dessa tråkiga coronatider! Finns ju inte ens bio nuförtiden.
Vad får er att tro att det är fake förresten? Man ser ju att han är oroad och yr efter alla smällar, han ser ju inte ut att tycka att det är det minsta roligt. Att de gjorde något liknande mot Einar var ju oförtjänt, Einar har inte gjort en fluga förnär, men den här Blattehivo var det välförtjänt. Bra att de använde handskar, så kanske de slipper att smittas av HIV från allt blod. Man vet ju inte om HIV ryktet stämmer men bäst att vara på den säkra sidan när man ska gruppmishandla en kvinnomördare.
Citat:
Ursprungligen postat av
Bruk1313
Kan de inte köra en riktig högbudgetproduktion av ISIS-kvalité nästa gång? Gärna med samma slut.
En högkvalitativ ISIS-style produktion på Blattelito vore underbart, men först måste vi få ha lite kul med att se honom förnedrad och så, sedan är det helt okej att de kulsprutar huvudet på honom och skär av hans huvud med en slö kniv, men först måste vi få lite popcorn material om du förstår vad jag menar
Citat:
Ursprungligen postat av
Vaxad
Lever han ens? Ingen uppdatering på många timmar nu
Får hoppas grabbarna spruta in tram i blattelito tills han slockna. Givetvis efter flera timmar av tortyr.
Inte omöjligt att de faktiskt har dödat honom vid det här laget.
Citat:
Ursprungligen postat av
CCkane
Hoppas han är död efter en lång och plågsam tortyr innan.
Förr eller senare lär han dödas eller begår självmord. Abdalla Alsaadi har ingen framtid på den här planeten.
Citat:
Ursprungligen postat av
Pattknullaren
Vaknar upp till nyheten att några stjärnor gett Abbe ännu en omgång, fantastiska nyheter.
Kommer det update på IG idag vilken askar Abbe är som senast?

Abdalla Alsaadi har aldrig varit en askar/soldat. Han har alltid varit en liten tönt som poserar och försöker leka gangstershit.
Men tillsvidare så är Abbe Blattelito den nya Raffa, lol.