Citat:
Ursprungligen postat av
LGD
Fortfarande hans penisberoende och associationer till att knulla. Han är definitivt inne och läser för fullt i tråden.
Hur gammal är inte den där jackan förresten, köpte han inte den av någon kurd för fem år sedan?
Verkar ha strax över 4 år på nacken.
Här är en bloggpost som behandlar jackan, och hur Baronen skröt om hur många djur man använt för att tillverka den.
https://nyheter24.se/bloggbevakning/...lexander-rask/
Minns att det tidigare var med ett klipp från Julgrisens insta i posten, där han stod och myste med pälsen för att reta veganer.
Kul att det fanns en tid när andra medier rapporterade om Muppen. Idag är det bara idioten själv som håller sitt kändisskap vid liv. Hans kanal dog efter domen, och sen dess har han desperat hållit sitt ”kändisskap” vid liv, livrädd över att tappa blickarna han har på sig. Trots att det inte går runt fortsätter han med invändningen att han ändå inte kan göra annat för han har ”psykisk ohälsa”. Men den verkliga anledningen är att han är totalt såld på att vara ”känd” och vägrar släppa det.
När Chrippa-grejen är över kommer idiotens hype vara över. Det är det enda han har, vilket är oerhört tragiskt. Baronen säger att Chrippa saknar djup, trots att det enda han kan bygga intresse kring är Chrippas person, inte sin egen. Förhoppningsvis avrundas den här streaken med ett åtal igen. Sen kommer vi ha Julgrisen tillbaka, gungandes i badkaret och be om hjälp.