Citat:
Ja, Etnomasochismen följer PK-medias agenda och allt är toppstyrt från rika globalister så som Soros. De pumpar in pengar i olika "godhetsprojekt" som tjänar till att förstöra den västerländska civilisationen. 7-klövern springer hans ärenden, Islamiseringen, våldtäkterna, förnekandet av svenskarna som folk, allt följer en utarbetad agenda. Därför måste hela skiten blottläggas och störtas.
Därför får det bli AFS
Därför får det bli AFS
Ungern är här ett föredöme. Soros har en enorm förmögenhet och hans mål är att byta ut folket i varje europeiskt land. Han har tillgång till alla makthavare och rör sig hemtamt i EU:s korridorer. Planen är att få EU att anta kvoter för varje land. Man börjar lite försiktigt. Efterhand ökar man. När systemet är helt cementerat iscensätter man en enorm flyktingkris och på så sätt kan man överflöda europas nationer med hundratals miljoner afrikaner. Därför måste vi lämna EU så fort som bara går.
Den som vill vara kvar i EU baserat på ekonomiska argument visar en stor naivitet och okunskap om vad syftet är med EU. Kalergiplanen är det som styr och målet är att skapa en europeisk-negroid-asiatisk blandras. Det är målet och syftet med EU.
De här människorna är fixerade vid ras. Inte för att bevara den, utan för att få de europeiska folken att försvinna. De här människorna är rasister i ordets rätta bemärkelse. De verkliga rasisterna är de som vill tvinga på oss invandrare med syfte att splittra vår homogenitet. De äger media och kan därför propagera för det falska budskapet att om man inte går med på detta är man rasist.