Jag älskar när vänsteridioter och blattar försöker försvara den hänsynslöshet som psykopatblattarna dras med, de verkligen binder fast sig själva i en väv och lögner, överdrifter och idioti.
Tack för skratten bradaron, elijah1, 321j och JontenZ, era satans åsnor
Svaret på trådens fråga är inavel, de är grymt inavlade och det har lett till en låg intelligens med låg intelligens kommer hänsynslöshet, det är även därför de gillar att plåga djur, människor och sin omgivning, man verkligen njuter av det.
Vidare så har vi en till förklaring, den heter islam, inom islam så tror muslimerna sig vara de mest högstående varelserna (precis som vissa judar och alla zigenare) de ser därför ner på alla andra, de njuter då av att förstöra så någon annan lägre stående får komma och fixa igen så att de kan förstöra det igen.
Det är blattens natur, blatten är ond och korkad, dålig kombination.
Samma kombination hittar vi även hos vänstermänniskor, onda och korkade.
T.ex. vänsterextremisterna i tråden är bra exempel på onda och korkade.