Hon är ju en riktigt söt liten tös, det får man ge henne. Hur hon är som person har jag dock ingen aning om, men hennes tidigare val av pojkvän känns ju illavarslande. Men kanske var en "ungdomssynd" och nu börjat växa upp. Kul att se en tjej som verkar vara naturligt söt och som dessutom har fint långt hår, istället för någon helknasig innefrisyr som inte känns kvinnlig för fem öre.
Vad är det för fel på Eric Saade? Killen är ju hur populär som helst, det finns nu tusentals med tjejer runt om i Sverige som är väldigt glada att han inte längre är tillsammans med Molly.
hon hade väl varit över till USA och jobbat med brittans entorage nu innan melodifestivalen?!! mina grattulationer till detta scoop redan i februari 2009!!! +1
Nu är hon en riktigt fin tjej. Tänk att ca +2 år och ca -7 kg, kan göra sånt underverk.
Överdelen var snygg, tänk bara om hon bytt skinnbrallorna mot en kort tight kjol.
Oj men helvete för kroppen på omslaget till Veckorevyn.... Skiter i hur mycket retuscherat det där är.
Tror att de retuscherade bort säkert 20kg där för att visa att man inte "måste" se ut så. Delvis, i mittuppslaget eller liknande såg man hennes säl-fett, så hon faktiskt såg ut.
Okej, Molly har fått mycket kärlek i denna tråden för sitt utseende och jag kan inte annat än hålla med. Däremot måste jag säga att hon sjunger som en kratta! Hon låter ju som en astmatisk Darth Vader genom hela sången. Inför varje mening tar hon världens pipande andetag rätt i micken vilket totalförstör hela låten. Nej, tänk om hon hade samma teknik och röst som Leona Lewis.... och förresten utseende nu när jag tänker efter.
Men då tar vi upp skvallret igen.
Är det någon som sitter inne med uppgifter på hurvida bodde i Tällberg eller bara festade där? Nu bor ju jag i Dalarna och jag vet att det är mer brats i det här länet än vad Stureplan kan uppbringa och jag misstänker starkt att minst en eller två har varit intresserade i att ta fröken Sandén till ska vi kalla det privat boende...
Härligt med en tjej som inte är Barbiesmal med silikonklumpar
Tjejer utvecklas olika. Många som är trådsmala i tonåren blir lite mer fylliga när kvinnokroppen mognat färdigt. Och det brukar vara i 19-20 årsåldern och Molly är väl där nu? Dvs att hon som varit lite knubbig nu har mognat och det verkar som att hon börjar bli en vacker ung kvinna med
fina former. Snygg tjej helt enkelt!
Tjejer utvecklas olika. Många som är trådsmala i tonåren blir lite mer fylliga när kvinnokroppen mognat färdigt. Och det brukar vara i 19-20 årsåldern och Molly är väl där nu? Dvs att hon som varit lite knubbig nu har mognat och det verkar som att hon börjar bli en vacker ung kvinna med
fina former. Snygg tjej helt enkelt!
Alltså, det handlar ytterst lite om att man "mognar till sig" hon har legat på ett underskott--> Gå ner i vikt.
Flashback finansieras genom donationer från våra medlemmar och besökare. Det är med hjälp av dig vi kan fortsätta erbjuda en fri samhällsdebatt. Tack för ditt stöd!