Citat:
Ursprungligen postat av populopidus
Hej!
Såg Ola och Bo Mårtensson sitta och skriva på något på ett café i stan häromdagen, vet du om det jobbas på något nytt material? Umgås för övrigt Ola, Per och Bo mycket privat nu för tiden?
/populopidus
Bo(skumberg) eller "Mora" som han kallas spelade ju i bandet Gonks tillsammans med pappa och har varit en av hans närmsta vänner sen dess. De umgås fortfarande ganska mkt.
Om de jobbar på något nytt vet jag ej. Jag flyttade hemifrån för 3 månader sen och har inte pratat allt för mkt med pappa på senaste tiden, så jag vet inte...tror dock inte de gör något. Något som kanske skulle kunna hända är väl att pappa skriver en bok, vilket är det han egentligen vill göra, men det tror jag han gör när han gått i pension.
Per bor i Blekinge, så honom träffar han väl ett par gånger om året..