Citat:
Ursprungligen postat av
WilleGarvin
För visa att de kan är inte ett speciellt bra motiv.
De enda de visar något för är de redan sålda, de behöver inte visa ett skit för dig eller andra TI's eftersom ni på fullt allvar redan tror att "de" kan. Vi andra har ingen aning om "de" eller vad de kan så för oss är maktdemonstration helt bortkastad.
Eller menar du att du då och då behöver en påminnelse att "de" kan? Och vad är i så fall konsekvensen av att du då och då glömmer bort att de kan? Vad skulle förändras i världen om du för en dag glömde bort vad de kan?
Det här är program alla med lite pengar och troende/skrämda kan göra, visst ena flaggade amerikansk och en annan sade sig vara bland amerikaner, men jag sätter dem till att börja med. Har haft några i*****r också runt men hela världen finns i Sverige och de kan varit framme och kollat lite bara. Jag anger de som varit direkt mot mig med hot etc resten är lite som byfånarna som vill var med och titta och kanske tjäna en slant genom att var med och sparka, utan att ha hela bilden.
Om de är så att han blev smittad med flit så kan det vara ren feghet av dem då han blir krympling, det kan var för att nästa som känner sig manad att gå ut med liknande som detta, ser att han förlorade benen och då hellre läser dina med vänners inlägg som ger dem alternativa förklaringar om vad de sett och ville prata om.
Ang läkare så var det en som sade illvilligt att jag inte skulle få bot, tänkte ok han hittade i alla fall sjukdomen och bara gå till nästa läkare , men många år senare fick jag gå helt privat.
Vem de är som saboterat detta vet inte jag det kan var labbet , fönsterputsaren på labbet ( Sjukhusspionen ) whatever , för så många läkare kan inte ha missat detta som tog 20 minuter att fixa. Tyvärr så har den sjukdomen orsakat följd skador som jag hoppas kommer släppa förr eller senare.