Hej Flashback!
Har börjat hänga med en kille (30-ish) och här om dagen blev det ligga av.
Killen har en ganska rejäl dase, men verkar inte riktigt veta hur man använder den. Jättesnabba, små och KORTA juck. (Tänk typ kanin) Under hela sexet! Har aldrig varit med om något liknande tidigare.
Med andra killar brukar det ändå vara ganska varierande under akten. Djupa stötar, hårt, långsamt, snabbt osv. Ja, så som man brukar knulla liksom, lite variation.
Försökte trycka mig mot honom, lyfta på benen, försöka få honom längre in i mig osv, men han bara fortsatte med sin stil. Pallade inte säga till, hans självförtroende var redan i botten då han, när vi skulle ha sex för första gången (samma kväll), kom direkt och verkade ganska besvärad av det.
Är det någon annan här som knullar enbart så och varför?
Jag kände typ ingenting när vi hade sex. Han var liksom bara halvvägs inne i mig, hela tiden. Men andra tjejer kanske har gillat det?
En teori jag har är att tidigare tjej/er inte har kunnat ta hans dase och att han därför inte vill trycka in den för mycket? Eller han kanske bara tycker att det är skönast sätt att ha sex på?