Citat:
Ursprungligen postat av
nabbolb
Du läser för mycket på aftonbladet. Jag skulle tro att det är väldigt få svenskar som har värderingarna du beskriver. Då vanliga människor väldigt sällan får sin röst hörd i massmedia så är det dessa vänster människor som på något sätt får sin politiska agenda att spegla svenska folkets vilja.
Det finns ingen som är rädd för att kritisera islam förutom Politiker och Journalister som sitter och skriver sina äckliga jävla artiklar i sina äckliga jävla tidningar.
Åk Hem.....
Aftonbladet, vad är det. Skittidning. Nej, du har faktiskt helt fel där. Jag baserar det jag skriver på vad jag hör folk säga och skriva i min omgivning, bland bekanta, på arbetsplatser, på sociala medier, på tv (ja), men egentligen överallt.