Citat:
Ursprungligen postat av
Menwuuut
Finns det ett sätt att få killen riktigt kåt på en under nån timme. Och MED kläder. Kom med alla era tips, tanken är att killen ska vilja knulla dig oavsett vad.
Alla är olika och det finns inget felsäkert sätt att få någon i säng. Det finns nog ganska många som du aldrig kommer få till det med oavsett vad.
Det är lite märkligt att ingen hittills i tråden tagit upp det viktigaste. Var snygg. Om du är snygg vill de flesta sätta på dig och det enda du behöver göra är att förmedla att du vill bli påsatt.
Om du är i gymmet och har snygg rumpa så är raka marklyft ett bra sätt att få uppmärksamhet.
Att be om hjälp med något kan vara ett bra sätt att börja prata. Om det är i skolan så be gärna om hjälp med något som man kan rita figurer för att förklara så kan du luta dig in och komma nära för att titta på figuren. I gymmet kan det vara bra att be om passning. En bra sak att tänka på om du ber om hjälp är att be om hjälp med något du faktiskt vill ha hjälp med, annars känns det bara fejkat och oäkta. Om du inte är riktigt duktig, då kan du be om hjälp med något riktigt trivialt samtidigt som hela ditt kroppsspråk skriker "jag vill knulla".
Det är ganska ovanligt att kvinnor snabbt vill ha en i säng så jag tror att de flesta skulle ha svårt att tro att det är sant om du är för på.
Kolla lite i den här tråden:
(FB) Vilka knullchanser har du missat för att du var så trög?. Ibland spelar det ingen roll vad du gör. Vi kommer inte fatta det ändå.
Det är stor skillnad på vad folk skriver här i ett forum och vad de verkligen vill skall hända i verkliga livet. Det är lätt att sitta hemma och fantisera och tänka att om det här hände mig så skulle jag sätta på dig på plats men sen när man väl står där så blir det annorlunda. Det mest tragiska är alla män som inte kan leva upp till sina egna fantasier och sen tar ut det på kvinnor som dig och kallar er horor och andra otrevligheter bara för att ni vågar ta initiativ.
Det viktigaste är att prova sig fram, våga testa nya saker och klara av att leva med konsekvenserna. Om man bara kan ta motgångarna så kan man lära sig vad som helst.
Lycka till. Världen behöver fler kvinnor som tar initiativ.