Tjej.
1: En gång vid onani (det är så jävla tråkigt och jag kan komma på typ 2 minuter sen känner jag mig färdig med det helt enkelt).
Vid sex, flera gånger om killen lyckas komma åt min g-punkt mycket. Jag kommer både klitoralt och vaginalt men klitorisorgsmer är jobiga och jag klarar inte så många sådana innan det blir överstimulerat så jag är mest tacksam för penetrationssex faktiskt.
Sen är det olika hur många gånger jag kan komma under ett samlag beroende på dagsform och beroende på hur hårt jag kommer, kommer jag jättehårt så vill inte muttan mer efter ett tag, kommer jag typ vanligt så pallar jag nog iaf 10 stycken. Men sen är min kropp fucked up efteråt och jag ligger mest och skakar. Kommer jag jättehårt som med min nuvarande kk (inte haft så intensiva orgasmer tidigare) så börjar min kropp lägga av efter 5-6 stycken.
2: Jag har alltid kunnat, ända sen jag började onanera när jag var typ 11-12. Jag testade nog ganska snabbt om jag kunde igen, och det kunde jag.
Jag använder mest fingrar/handen utanpå om man säger så, det är nog därför jag tröttnar efter en orgasm vid onani. Skulle jag greja runt lite inuti skulle jag säkert kunna göra det till en helkväll med tända ljus, men helt ärligt så avstår jag hellre och väntar på the real deal så att säga.
Jag tror jag är en sån som har haft tur med nervcellerna i underlivet helt enkelt.
Jag är en blyg person och ganska osäker i mig själv, men jag tror jag slappnar av rätt bra under sex iaf, jag brukar tänka att om han fortfarande knullar mig så kan jag ju inte vara så ful/fet/tråkig/whatever och då släpper dom dumma tankarna så är det bara att fokusera på allt det sköna
Jag mår ofta lite dåligt och har dåligt samvete för att jag vet att många tjejer kan inte få orgasm, då känner jag mig ofta lite...billig eller något, för att jag kan komma hyfsat lätt. Jag har inte fått orgasm med alla jag legat med, men jag tror ändå jag är hyfsat lättillfredsställd såvida rätt omständigheter råder (snygg kille, bra atmosfär, rätt storlek för min vagina, passion osv).
Jag önskar verkligen att alla tjejer kunde ha det som jag har, jag mår alltid så dåligt av att läsa om tjejer som lider av att inte kunna nå klimax med sin partner