Loggade in, börja i garaget, skulle hoppa in i bilen, pang 79mille på kontot av någon.
För mig helt lugnt för är level 200(inget liv) utan glitchar eller fusk så jag förtjänar dom!

Men vad jag ska spendera dom på, inte en jäkla susning, kanske köpa tillbaka min cheetah som försvann från garaget för två dagar sen.
Ps: Spelar på PS3 så här verkar det vanligt med,inte bara xbox, verkade som hela servern fick efter allt tjatter i mickarna från dom andra spelarna på servern.
EDIT: Visst, man kanske kommer förlora allt nu som man köper för dom pengarna eller så åker man in i den så kallade cheaters-poolen, men om man skulle köpa en sån där "cash-card" från R*, billig variant, och det blandar ihop sig med alla pengar man redan har och sen köper nya prylar, så borde det inte vara lite "olagligt"(kanske fel ord) att dom tar bort alla pengar eller saker som man har köpt för, eller hamnar i cheaters-poolen? Eller är det julmaten som talar i skallen?