Citat:
Ursprungligen postat av fislurken
Nja några kufiska saker skickar jag inte i PM vill jag spela över gör jag det i Laiback (har inte haft behovet ännu) och att jag skulle eftersöka samlag i PM är helt uteslutet, och för övrigt misstänker jag att de 3 mottagarna av mitt PM är av manligt kön och jag har inte den läggningen.
Det sägs ju att om man är tveksam gällande placering av tråd, att man då bör fråga moderator innan man skriver, hur gör man när inte då moderator behagar svara?
Okey. Jag får väl lita på att det du skrivit inte varit kufiskt och då är det mitt andra alternativ att du haft otur bara helt enkelt.
Om du inte får svar på vart du ska placera tråden så använd ditt eget omdöme och även nämn i din trådstart att du inte fått några direktiv och har därför placerat tråden efter eget omdöme. Är tråden på fel plats så flyttas den av mod.