Citat:
Ursprungligen postat av Bananrepublikan
Det blir ingen saft och bullar, så sluta lipa. Världen är beskaffad på ett sätt och det är det vi har att förhålla oss till, önsketänkande funkar inte.
Som sann nationalist respekterar och erkänner jag alla folkgruppers rätt till existens och värdigt liv, men prioritet ligger så klart hos Sverige och svenskarna. Att ha arbetsläger för oönskade invandrare där de får vistas tills de dör är bara inhumant och fel på alla sätt.
Nej, alla länder borde samarbeta och upprätta flyktinganläggningar på internationell mark dit man kan skicka alla invandrare som inte hör hemma i respektive land. Dessa anläggningar får fungera dels som förvaring men även för bildning och förberedelse så man sedan kan skicka över varje individ dit det land han hör hemma.
Saft och bullar... Att varje land ska ha egna läger där man utnyttjar invandrarna så kan man ju lika gärna börja importera fler invandrare som slavar för riket, blir ju slavmarknad över hela skiten. Men jag antar att du är en dån där blöjnazist som ser ner på andra folkslag och att de lika gärna kan vara slavar så länge ditt eget folk får profit för det. Ingen vidare marknadsförning för den nationella rörelsen och jag hoppas SvP tar avstånd från sådana fasoner.