Citat:
Ursprungligen postat av
Tanon
Nej, det är du som hävdar det. Du påstod att hon redogjorde för historien korrekt och jag svarade att så inte var fallet. Du verkar inte klara av att ha fel, var det inte du som hävdade att Soran inte hängdes ut för att media inte skrivit om det? Där hade du också fel. det går sådär för dig när du inleder diskussioner? Tips, se till att korrekt information i framtiden och framförallt släpp stoltheten.
Vidare skrev jag "alla som lyssnat på Dan Hörnings.." Vilket betyder att de är många som kan den här historien. Det finns ingen skicklighet från min sida
Va? Vad har jag påstått? Det här är mitt första inlägg i din "debatt"...
Nej jag har inte yttrat mig om Soran heller? Om något har jag tyckt att det var pinsamt av de att inte ta upp det...
Tips, om du vill knäppa någon på näsan så se till att ha dina argument på det torra. Finns inget mer pinsamt än att försöka mästra någon med att ha korrekt information när ens egna är helt fel.
Ditt inlägg blir helt och hållet superironiskt när du pratar om att släppa stolthet etc. Väldigt stort glastak över ditt huvud just nu. Ingen har heller påstått att det finns någon skicklighet utan att du är bara väldigt dålig socialt.
Som sagt, ifrågasätt inte en bra historia.