Citat:
Ursprungligen postat av MrsMagoo
Men nu har du nog blivit bra lurad här och bilderna har några år på nacken, så det kan alltså röra sig om Vindragaregatan hon tagit bilderna. Om man tror på Helena som uppenbarligen visar att hon är bra på att få till det som hon vill man ska tro på, så är man ganska illa ute i sin uppfattning om vad som stämmer här.
Nja, skallar med jord är ju en fråga som kanske bör tänkas på om det kan röra sig om vissa unkna lukter och några i sista minuten ostflugor som kalasar på skelettdelarna, så hitte på vet jag inte riktigt om det rör sig om. Alltså en jordig skalle låter lite illavarslande måste jag säga. Och med pannlampa, liksäckar och en stor jäkla tång som ser ut att vara en meter, så tror jag nog att det finns en del funderingar på vad hon egentligen sysslat med.
Det med jordiga och luktande skallen är det enda jag är frågande till.
Allt annat går att ge en annan förklaring till och bara för att du önskar att Helena är en dödsflatnekrofilnazist så betyder det inte att det är så.
Hon samlade bilder på döda och bad om fler - intresse som blev till ett maniskt samlande
Hon sa att hon var nekrofil för att få kontakt med folk som hade bilder på döda - skickar bilder till hennes samling
Hon sålde massor av sina bilder till andra siter - hon behövde pengar till droger och annat
Köper skallar och ben på internet - intresse samlande
Säljer skallar ben - behöver pengar till droger
Du vill ju att allt ska vara så jävla sensationellt att man misstänker att du skriver en bok om Helena.
Du är på riktigt inte långt ifrån en stalkare.
Du gräver i hennes privata.
Du kräver en personlig ursäkt av henne
Du kräver att hon ska erkänna allt för dig
Du går längder för att få hennes att se sämre ut i allmänhetens ögon
Du vet hur hon ser ut och bor, hon vet inte ens om du är man eller kvinna.
En hysterisk näthatar-stalker.
Något för Hasse Aro att gräva i kanske.
Det finns ju 100 tals personer du stalkat och hängt ut på internet.
Skabb