Citat:
Ursprungligen postat av Han där borta
Kan det ha berott på att du inte begriper när man skall använda sig utav de, dom och dem? Så att de du skriver blir oläsligt.
Lite lustigt dock att du skriver att de säger upp dig som kund utan någon anledning fast lite senare så kryper det fram att du är en otrevlig typ. Jag har en känsla att du inte kommer med hela sanningen.
du är ju inte riktigt funtad klagar du på stavningen är du ju bara okunning själv, du ville ha hela sanningen sanningen är att dem begick ett fel å jag var lite förbannad via telefon på dem men jag sa inget otrevligt utan dem uppfatta mig som otrevlig bara sa dem , fick hem ett brev där det stod att allt i banken är uppsagdt och att de berodde på att dem tyckte jag agerat otrevligt, mer än så hände inte , nu gör det mig inget att dem sa upp mig då jag förstått att dem är otrevliga å väldigt skumma som bank själva, kan säga att det rör sig om sparbanken i enköping/Bålsta, jag ska teckna mig på en annan bank om ett halvår å det blir inte sparbanken eller swedbank kan jag säga då jag vill ha trygghet i min bank.