2012-04-16, 12:14
  #109
Medlem
Morvalion

Det ger jag dig rätt i att Du försökt diskutera i sak, även om jag är av annan uppfattning än du. Men tyvärr är du ett ljus i mörkret, och det här blir mitt sista inlägg i tråden.

Eftersom majoriteten av voffarna här inte diskuterar i sak, utan i stället bara kommer med "motfrågor" som bara är ett sätt att undvika en sak diskussion, så blir det inte fler inlägg från mig i denna tråd.

Voffarna får tjafsa vidare på egen hand på den nivå de förmår att hålla sig.
__________________
Senast redigerad av CalleSchewen 2012-04-16 kl. 12:18.
Citera
2012-04-16, 13:04
  #110
Medlem
Ringarnas avatar
Citat:
Ursprungligen postat av CalleSchewen
Ringarna

Allt du kommer med är en massa personligt tyckande. Inga fakta alls. Du tycker att jag skall ta dig på
allvar, fastän allt du kommer med är dina personliga åsikter. Vof ssympatisörer verkar alltid tro att just de sitter inne med sanningen. Fastän de inte kommer med några fakta alls, och sedan talar du om argumentationsfel! Dröm vidare.

Att jag pekar på bristerna i din argumentation har inget med mina åsikter att göra. Förväntar du dig att bli tagen på allvar i den här tråden måste du börja argumentera sakligt.

Visst, det är min högst personliga åsikt att VoF:s ställningstaganden i frågor om LCHF och mobilstrålning inte direkt är omstörtande, men vad är det egentligen för svar du förväntar dig på ett diskussionsforum? Om ditt syfte är att svartmåla organisationen måste du också ge folk skäl att omvärdera sina åsikter. Att maniskt länka till raljerande artiklar och partsinlagor genererar säkert ryggdunkar från allehanda paranormalister, men du kommer knappast påverka synen på VoF i stort.
Citera
  • 9
  • 10

Skapa ett konto eller logga in för att kommentera

Du måste vara medlem för att kunna kommentera

Skapa ett konto

Det är enkelt att registrera ett nytt konto

Bli medlem

Logga in

Har du redan ett konto? Logga in här

Logga in