• 5
  • 6
2025-01-14, 16:06
  #61
Medlem
Nu talar jag om hetärer utanför Sverige.
Och upprepar att riktiga horor är bättre än gratishoror.

Inget hyckleri och de riktiga hororna kan sin sak.
Citera
2025-01-16, 02:55
  #62
Medlem
Surfade runt på escortsidor o efter mycket velande träffade jag en asporrig svensk tje som jag knullade på hennes hotellrum. Va 18 el 19 år då o har nog köpt sex ca 2/mån sedan dess o är 46 år nu. I perioder köper jag önnu mer o i perioder mindre.
Citera
2025-07-17, 20:51
  #63
Medlem
hennevilljagknullas avatar
Jag började köa sex när jag var 19.
Enda anledningen var att jag, precis som många andra killar, har svårt att få sex.
Visst, hade jag gått ut flera gånger i månaden så kanske jag hade kunnat få sex en eller två gånger i bästa fall men på det stora hela var besväret inte värt mödan om man säger så.

Jag kunde skriva med tjejer men blev alltid friendzoonad så till slut gav jag bara upp och köpte en eskort för det var ju trots allt sex jag ville ha.
Fan vad jag hatar tjejer än idag, hatar att dom är så jävla falska och dryga och jag har nog alltid sett dom som något att knulla endast och kanske därför dom heller inte velat knulla, då dom genomskådar mig?
Jag är inte skitful men bara 175 lång vilket jag tror spelar en del roll.

Tjejer tror att alla kilar gillar dom och vill ligga med dom och det gör dom jävligt dryga och opålitliga.
Har träffat väldigt få genuint bra tjejer.
Knulla, jag vill knulla, men tycker inte det är värt att lägga min tid på tjejer om jag inte vet hon vill knulla.
Att lägga tid på en tjej, vara trevlig och så bara för att få ligga, den tiden är förbi sen länge.
Citera
2025-08-11, 06:30
  #64
Medlem
Citat:
Ursprungligen postat av FuckedUpSeriously
Jag var oskuld och socialt ointressant för tjejer. Hittade en escort av en slump och vi mailade. Kände att jag lika bra kunde göra det. Jag ser rätt bra ut, escorten var en milf. Hon såg rätt nöjd ut när hon såg mig. Av nån anledning var jag bra på detta också så hon blev tillfredsställd. Sen var hon kanske inte svår att tillfredsställa, hon hade ju inte svårt att slappna av och njuta. Och jag har ju haft tur med utrustningen. För mig finns inte själviskt sex, ska jag träffa en escort så måste hon själv gilla det och vilja få oralsex själv tex, annars får jag inte ut nåt av det. Hoppas att det var som det verkade, att hon verkligen gillade situationen. Hon kysstes mkt, vilket var väldigt nice. Kändes som att hon gjorde det för att hon ville, inte för att jag hade betalat. Eller så fattade hon hur mkt jag saknade kvinnlig närhet.

Har aldrig gjort detta nåt mer. Delvis för att jag skulle behöva en escort i en hel vecka för att få det jag behöver. Och delvis för att jag egentligen inte gillar sex utanför relationer. Nu får jag inga relationer ändå... så vi får se vad som händer i framtiden. Är också rädd att på nåt sätt utnyttja tjejer.
Tjejen i tråden här… Jag antar att jag är mycket äldre än du och kanske den hår tråden är typ10!år gammal… men hade jag varit yngre hade jag lätt kunnat dejtat dig. Du är ju bara för söt! Den tjej som får dig ska va lycklig
Hoppas du träffat din drömtjej!!
Citera
  • 5
  • 6

Skapa ett konto eller logga in för att kommentera

Du måste vara medlem för att kunna kommentera

Skapa ett konto

Det är enkelt att registrera ett nytt konto

Bli medlem

Logga in

Har du redan ett konto? Logga in här

Logga in